HomeNieuwsNieuw bestuur verkozen
19
dec
2019

Nieuw bestuur verkozen

Bestuur2019

Tijdens ons jaarlijks evenement Rond de Vuurkorf werd dit jaar opnieuw het Jong N-VA Dessel-bestuur verkozen.

De vaste waarden blijven in functie: Maurits blijft onze voorzitter en Elia blijft ondervoorzitter. Maarten mag zijn werk als secretaris verderzetten, evenals Tom het zijne als penningmeester. Mats en Pieter-Jan blijven de activiteiten in goede banen leiden en werden herverkozen als actiecoördinatoren. De overige bestuursleden Han en Driss werder ook herverkozen.

We zijn blij om iemand nieuw te verwelkomen in ons bestuur, zijnde Serge Sips. Serge is reeds vaak op vele evenementen aanwezig, om mee te doen of een handje toe  te steken. Hij staat dan ook te popelen om mee onze afdeling vanuit de cockpit te besturen. Welkom, Serge!

We nemen afscheid van Lore Paeshuyse en Anne-lou Van Gulik uit het bestuur en willen hen oprecht bedanken voor de inzet de afgelopen jaren en tijdens de verkiezingscampagnes! Ze blijven beiden wel lid van onze afdeling dus we zullen hen zeker nog zien!

We zijn klaar om er weer keihard tegenaan te gaan!